VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS RĪGA

latvija lv

Aktuālie pasākumi VSAC "Rīga" filiālē Pļavnieki Drukāt E-pasts:


Pasākumu plāns VSAC „Rīga” filiālē „Pļavnieki” 2020.gada novembrī >>


 Filiāles "Pļavnieki" septembra mēneša retrospekcija 

Septembra mēnesī filiāles "Pļavnieki" bērni  devās ekskursijā uz Rīgas motormuzeju, kā arī bērniem bija darba pilnas rokas iesaistoties radošajās un izglītojošās nodarbībās.

Brīvajā laikā bērni skatījās kino un klausījās pasakas.

1

 

Filiāles "Pļavnieki" augusta mēneša retrospekcija

plavnieki augusts

Augustā bijām ceļojumā uz pasaku valstību, īpašā ilustrētā veidā, klausījāmies visiem bērniem mīļākās pasakās par “Kukulīti” un “Kaķīša dzirnavas”. Devāmies ciemos pie ugunsdzēsējiem uz Latvijas Ugunsdzēsības muzeju, kur bērni noskaidroja cik viltīgs mēdz būt uguns. Atpūtāmies pie dabas, baudījām jūras veselīgo gaisu, meklējām pirmās sēnes mežā. Atbraucot mājās atpūtāmies, spēlējāmies un pievērsāmies radošajām nodarbībām.

 

Filiāles "Pļavnieki" jūlija mēneša retrospekcija

05.08.2020

Jūlija mēnesī filiāles “Pļavnieki” bērni jutās kā gadalaiku karuselī - uz Rīgas zooloģisko dārzu devās siltās jakās un cepurēs, bet Salaspils botāniskajā dārzā siltais laiks tik ļoti lutināja, ka bērni varēja baudīt krāšņās puķes un augus. Neskatoties uz mainīgajiem laika apstākļiem, bērni vienmēr ir priecīgi doties jaunos piedzīvojumos, bet atrodoties mājās, bērni iesaistās radošajās un izglītojošās nodarbībās, piedalās kino un pasaku vakaros, kā arī svin dzimšanas dienas un gaida ciemiņus.


Pasākumu retrospekcija filiālē "Pļavnieki" 2020.g. jūnija mēnesī

alt

Jūnija mēnesis atnākot silts un saulains, priecēja gan dabu, gan mūsu bērnus. Dobēs saplauka puķes, spīdēja saulīte, daudz varējām pavadīt laika āra laukumos un pastaigās.

Ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, bērni Līgo svētku košumu iepazina radošajā nodarbībā “Līgo nāca pagalmā…”

Jūnija pēdējās dienās, kad bija iespēja doties ārpus iestādes, bērni devās vasaras košumu raudzīties uz Latvijas Botānisko dārzu.Ar skaistu priekšnesumu filiālē “Pļavnieki” ciemos pie bērniem atbrauca NBS ŠTĀBA orķestra kameransamblis.

Plavniekie 1   Plavniekie 2

Dzimšanas dienas svinības!

Plavniekie 3   Plavniekie 4

Izglītojošās un radošās nodarbības bērniem filiālē “Pļavnieki”.

Plavniekie 5   Plavniekie 6   Plavniekie 7

Plavniekie 8   Plavniekie 9   Plavniekie 10

Pie bērniem ciemos ar garšīgu svētdienas rīta sveicienu ieradās Pankūku vīriņš Mareks.

Plavniekie 11   Plavniekie 12   Plavniekie 13

Arī mēs braucām ciemos uz filiāles “Teika” rīkoto atvērto pasākumu "Ziemas prieku svinēšana ar Roberto Meloni".

Plavniekie 14   Plavniekie 15