VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS RĪGA

latvija lv

Drukāt E-pasts:

Filiāle „Ezerkrasti”

Valsts sociālās aprūpes centra „Rīga” filiāle „Ezerkrasti” atrodas skaistā, klusā, dabas dvesmas spēcinošā un relaksējošā vietā - Berģu meža ielokā, no vienas puses, un Juglas ezera krastā, no otras.

Mazās, jaukās, mājīgās, dzīvokļa tipa istabiņās ar lodžijām, ir iespējams baudīt, putnu treļļus, vēja šalkoņu, meža un ezera svaigo gaisu, novērot burvīgu ainavu uz tuvējo apkārtni. Ar pielāgotu liftu, kurā var pārvietoties arī personas ar ratiņ krēslu vai rolatoru var ērti nokļūt vestibilā, lai dotos pastaigā un atgriezties savā istabiņā.

Pie mums Jūs varēsiet saņemt sociālās un veselības aprūpes, un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus pieaugušām personām ar smagiem garīga rakstura traucējumiem.

No visas sirds, ar mīlestību un sapratni Jūs vai Jūsu tuvais un mīļais cilvēks tiks aprūpēts: pabarots, nomazgāts, apģērbts un uzmundrināts, pēc nepieciešamības saņems kvalificētu medicīnisko aprūpi, sociālo darbinieku atbalstu problēmu situācijās un rehabilitācijas ietvaros varēs apmeklēt dažādas aktivitātes, pasākumus vai arī tiks apmeklēts uz vietas istabiņā.

Profesionālu speciālistu komanda palīdzēs iejusties jaunā vidē, palīdzēs piemērot, piemeklēt un atrast atbilstošas aktivitātes.