VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS RĪGA

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]

VSAC “Rīga” filiāļu apmeklētāju ievērībai!

Ar 2020.gada 10.jūniju spēkā stājušies Ministru kabineta noteikumi Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi un pretepidēmijas pasākumi Covid-19 izplatības ierobežošanai” periodā pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas. Noteikumi paredz piesardzības un drošības pasākumu ievērošanu arī pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas.

Informējam, ka ir atjaunota tuvinieku (arī adoptētāju, viesģimeņu, audžuģimeņu) ciemošanās pie klientiem – vienā apmeklējuma reizē ne vairāk kā viena persona (izņēmuma gadījumā vairāki vienas ģimenes locekļi, kas dzīvo vienā mājsaimniecībā). Ciemošanās laikā jāievēro distancēšanās un citi drošības pasākumi! Ierodoties filiālē, līdzi jābūt individuālajiem aizsardzības līdzekļiem.

Informējam, ka ir atjaunota tuvinieku sūtījumu pieņemšana. Sūtījumos atļauta atsevišķu preču piegāde oriģinālajos iepakojumos, kurus var dezinficēt.

Ciemošanos savlaicīgi jāsaskaņo ar filiāles administrāciju. Neskaidrību gadījumā, lūdzam sazināties ar filiāļu vadītājiem. Kontakttālruņi pieejami sadaļā “Kontakti”.

Pateicamies par sapratni!

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________ 03.02.2020

 

Pasākumi VSAC "Rīga" filiālēs


                                                    Filiālē "Ezerkrasti"                                         Filiālē "Kalnciems"                                            Filiālē "Jugla"
                                          ezerkrasti galvenaa                   Kalnciems                   jugla
                                                                         SPIED ŠEIT                                                                       SPIED ŠEIT                                                                    SPIED ŠEIT

                                                        Filiālē "Teika"                                                   Filiālē "Rīga"                                               Filiālē "Pļavnieki"
                                        teika                     Rīga                  Plavnieki
                                                           SPIED ŠEIT                                                                       SPIED ŠEIT                                                                   SPIED ŠEIT

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________ 11.12.2018.
   

Valsts sociālās aprūpes centra " Rīga":

          Filiāle „Pļavnieki” sniedz :
ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bērniem bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem līdz divu gadu vecumam, bērniem ar fiziskās un garīgās attīstības traucējumiem līdz četru gadu vecumam un bērniem ar smagiem un ļoti smagiem garīga rakstura traucējumiem no 4 līdz 18 gadu vecumam.
          Filiāle „Rīga” sniedz:
ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bērniem ar smagiem un ļoti smagiem garīga rakstura traucējumiem no 4 līdz 18 gadu vecumam.
          Filiāle „Teika” sniedz :
ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bērniem ar smagiem un ļoti smagiem garīga rakstura traucējumiem no 4 līdz 18 gadu vecumam.
          Filiāle „Kalnciems” sniedz :
ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus pilngadīgām personām ar smagiem garīga rakstura traucējumiem.
          Filiāle „Jugla” sniedz :
ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus pilngadīgām neredzīgām personām.
          Filiāle „Ezerkrasti” sniedz :
ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus pilngadīgām personām ar smagiem garīga rakstura traucējumiem.
 
Filiāle Plānotais klientu vietu skaits
Filiāle “Pļavnieki”         54 bērni
Filiāle “Rīga”    32 bērni
Filiāle “Kalnciems”    41 pieaugušais
Filiāle “Jugla”    200 pieaugušie (neredzīgās personas)
Filiāle “Teika”    48 bērni
Filiāle “Ezerkrasti”    462 pieaugušie                      
 
Pielikumi:
Lejuplādēt šo failu (asd_640x399.jpg)asd_640x399.jpg[ ]48 Kb
Lejuplādēt šo failu (Pieteikuma forma.docx)Pieteikums[Pieteikums1]32 Kb
 

Centra filiāles


Kalnciems

VSAC "Rīga" filiāle „Kalnciems"Kalnciema 93, Rīgā, LV-1046, Tālrun...

Lasīt
Teika

VSAC "Rīga" filiāle „Teika"Stāmerienas 4, Rīgā, LV-1006,Tālrunis ...

Lasīt
Ezerkrasti

VSAC "Rīga" filiāle "Ezerkrasti"Berģu 142, Rīgā, LV-1024,Tālrunis 679...

Lasīt
Jugla

VSAC "Rīga" filiāle "Jugla"Braila iela 2, Rīga, LV-1024Tālrunis / fak...

Lasīt
Rīga

VSAC "Rīga" filiāle "Rīga"Kapseļu iela 31, Rīga, LV-1046Kapseļu iela...

Lasīt
Pļavnieki

  VSAC "Rīga" filiāle „Pļavnieki"Zebiekstes 12, Rīgā, LV-108...

Lasīt