Jaunumi
Guna Zīle

“Filiāle “Teika” gaida tevi savā komandā par veselības aprūpes sektora vadītāju, lai sniegtu savu sirds siltumu, mīlestību mūsu filiāles bērniem!” izsludinot valsts sociālā aprūpes centra “Rīga” filiāles “Teika” Veselības aprūpes sektora vadītāja amata vakanci, teic filiāles vadītāja Guna Zīle. Trīs būtiski jautājumi Gunai, kas varētu interesēt pretendentus:

Kāds ir filiāles “Teika” profils jeb ar ko tas atšķiras no citām VSAC “Rīga” filiālēm?

Mūsu filiāle nodrošina iespēju robežās mājokļa videi pietuvinātus pakalpojumus bērniem ar īpašām vajadzībām – sociālo aprūpi un sociālās un medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus.

Cik būtiska ir centra filiāles personāla loma darbā ar bērniem?

Mūsu filiāles galvenā vērtība ir mūsu cilvēki – personāls, kas strādā ar mūsu bērniem. Ļoti būtiski ir dzīvokļu vadītāji, kas ir katrā mūsu aprūpes centra dzīvoklī, sociālie audzinātāji un aprūpētāji, kuri kopā ar bērniem ir katru dienu no rīta līdz rītam. Ļoti būtisks ir arī Veselības aprūpes sektora vadītājs, kuru mēs šobrīd gaidām savā komandā.

Kādas ir svarīgākās zināšanas, kam būtu jāpiemīt pretendentam uz veselības aprūpes sektora vadītāja amatu?

Lai strādātu mūsu filiālē, ir nepieciešamas trīs pamatprasmes un zināšanas – ārstniecības un veselības aprūpē, cilvēkresursu vadībā, kā arī dokumentu apritē.

Vairāk par vakanci un pieteikšanos amata konkursam uzzini ŠEIT.