Jaunumi
4
VSAC "Rīga" direktors Juris Saratovs (centrā) atjaunoto klientu istabiņu izrāda labklājības ministram Uldim Augulim un parlamentārajam sekretāram Reinim Uzulniekam.

22. februārī Valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” filiālē “Jugla” notika svinīga 2. korpusa 3. un 4. stāva atjaunoto telpu atklāšana, kurā piedalījās arī labklājības ministrs Uldis Augulis.

Telpas tika ne vien remontētas un atjaunotas, bet arī īpaši pielāgotas šīs filiāles klientiem, kas ir vājredzīgi un neredzīgi. Telpu iekārtojums ir veidots, tuvinot tā atbilstību ikdienas dzīvei ārpus sociālā aprūpes centra, kā arī ģimeniskai videi pietuvinātu pakalpojumu saņemšanai.

Telpu pielāgošanu un apdares atjaunošanu veica SIA “I.K. Būve” par kopējo summu EUR 617078,65.

VSAC “Rīga” direktors Juris Saratovs, direktora vietniece un Pakalpojumu nodrošināšanas nodaļas vadītāja Elita Ezerniece, Administratīvās nodaļas vadītāja Biruta Groza un filiāles “Jugla” vadītāja Kaija Dārziņa atklāšanā viesos uzņēma Latvijas Republikas labklājības ministru Uldi Auguli, Labklājības ministrijas (LM) parlamentāro sekretāru Reini Uzulnieku, LM Valsts sekretāra vietniece Elīna Celmiņu, LM Sociālo pakalpojumu un invaliditātes politikas departamenta direktoru Aldi Dūdiņu, ministra padomnieci stratēģiskās komunikācijas un sabiedrisko attiecību jautājumos Daci Gulbi, VSIA “Šampēters nams” valdes locekli Kristīni Krūmiņu, tehnisko direktoru Edgaru Bušu, Valsts sociālās aprūpes centra “Latgale” direktori Aiju Lapiņu un viņas vietnieci un Administratīvās nodaļas vadītāju Signi Krievāni, Valsts sociālās aprūpes centra “Zemgale” direktoru Kristapu Keišu un viņa vietnieci Inetu Jakuboni, citu VSAC “Rīga” filiāļu vadītājas Janu Pulksteni, Gunu Zīli, Valentīnu Maļcāni, Vairu Mežuli, Ilonu Reinholdi, kā arī būvdarbu vadītāju no “I.K. Būve” Bruno Kalniņu.

Jāatzīmē, ka izremontētais filiāles “Jugla” 4. stāvs pērn vasarā cieta ugunsgrēkā, pēc kura mājinieki uz laiku tika izmitināti filiālē “Ezerkrasti”. Tagad viņi atgriezīsies savās mājās.

ŠEIT neliels videoieskats atjaunotajās telpās.

FOTOGALERIJA no telpu atklāšanas pasākuma.