Jaunumi
¹

VSAC "Rīga" filiālē "Pļavnieki" 15. maijā, laikā, kad visā Latvijā ir sācies krāšņais ābeļu ziedēšanas laiks, tika aizvadītas emocionāli siltas un patiesi ģimeniskas Starptautiskās ģimenes dienas svinības.

Svinības, kurās vienlīdz bija sapulcējušies gan bērnu vecāki, kuru bērni par savām mājām sauc filiāli "Pļavnieki", gan Valsts sociālās aprūpes centra "Rīga" vadības pārstāvji, gan filiāles "Pļavnieki" kolektīvs.

Pasākuma laikā visi klātesošie tika iepazīstināti gan ar aktualitātēm, kas skar ikdienas darbu filiālē, gan ar filiāles nākotnes sapņiem un iecerēm.

Viesus uzrunāja gan Valsts sociālā aprūpes centra "Rīga" direktors Juris Saratovs, gan Valsts sociālā aprūpes centra "Rīga" filiāles "Pļavnieki" vadītāja Jana Pulkstene, filiāles "Pļavnieki" veselības sektora vadītāja Jeļena Pugačova, fizioterapeite Vita Mazitāne-Pikšena, kas dalījās ar plašajām rehabilitācijas iespējās filiālē, sociālā darbiniece Anda Pukste, Rīgas 5. pamatskolas skolotāja Inga Māra Kraukle, atklājot mājas apmācības darba metodes un paņēmienus.

Pasākuma viesiem bija iespēja doties ekskursijā, lai iepazītu filiāles telpas, toskait fizioterapijas telpas un filiāles bērnu mazo SPA centru, hidroterapijas kabinetu.

Pasākuma saviesīgajā daļā ikvienam bija iespēja baudīt filiāles "Pļavnieki" krāšņo Sajūtu dārza ziedēšanu, visi kopā priecājāmies par Rīgas Cirka burvju mākslinieka Dmitrija Pudova priekšnesumu un kopīgi ar līnijdeju meistari Dzintru Rozīti iestudējām paši savu īpašo līnijdeju.

Pasākuma laikā Valsts sociālās aprūpes centra "Rīga" direktors Juris Saratovs un filiāles "Pļavnieki" vadītāja Jana Pulkstene, svinīgi pārgriežot sarkano lentīti, atklāja jaunizveidoto muzikālo aleju, kas ir tapusi, pateicoties privātiem ziedotājiem un lieliski papildina filiāles Sajūtu dārza kopīgo noskaņu.

Ābele kā ģimenes simbols, kuram ir kopīgs stumbrs un tik dažādi zari, kas simbolizē katra mūsu filiāles bērna ģimeni, pasākuma laikā kopīgiem spēkiem tika arī vizualizēts krāšņā mākslas darbā, kas būs kā atgādinājums ikvienam no mums par šo dienu un mūsu piederību filiālei "Pļavnieki" .

Fotogaleriju no pasākuma aplūko šeit!