Filiāle "Rīga"
Rīga

Pavasaris tuvojas straujiem soļiem.  No skaistajām sniega kupenām vairs nav ne miņas, bet kļavu un bērzu sulas tiek tecinātas un dzertas ar gardu muti!

Bērni brauc ar velosipēdiem un skrejriteņiem, kā arī ik pa laikam uzspēlē bumbu. Dažiem bērniem patīk bumbas mest kaimiņu sētā, kas ir gana izaicinoši filiāles darbiniekiem un kaimiņiem. Esam priecīgi, ka kaimiņi pacietīgi visas bumbas nogādā atpakaļ bērniem.  Kapseļu ielas bērnu aprūpes centra parkā zied sniegpulkstenītes, kas priecē mazus un lielus!

Liels notikums bija marta sākumā, kad bērns, kas ilgstoši uzturējies bērnu namā, beidzot devās ģimenē!!! Neviltots prieks bērnam un darbiniekiem. Sūtam sirsnīgus sveicienus un laba vēlējumus ģimenei.

Gribam pateikt paldies arī viesģimenei, kurās ciemojas bērni!

Martā Aprūpes centrā savu tuvāko cilvēku lokā tika svinētas bērnu dzimšanas dienas ar gardām kūkām un rotaļām!

Paldies mācītājam Karl Zols, kurš reizi nedēļa, attālināti, pavada laiku kopā ar bērniem un darbiniekiem, vadot svētbrīdi. Bērni ir iemīļojuši arī šādu attālinātu satikšanos, jo ir prieks redzēt un dzirdēt mācītāju, kas runā, dzied, spēlē stabuli un uzdod jautājumus, uz kuriem bērniem vienmēr ir atbildes.

Tāpat martā notika sirsnīgs Zoom satikšanās pasākums, kurā ģimenes iepazinās ar aprūpes centrā mītošajiem bērniem.

Marta beigās atvērtajā pasākumā tika ieskandinātas Lieldienas. Paldies visiem, kuri bija kopā ar mums! Arī zīlītēm parka teritorijā, kas tik skaļi un skaisti dziedāja pavasara dziesmas!

Gaidīsim jūs arī 23.aprīlī Lielās pavasara talkas atvērtā pasākuma tiešraidē.

Uz tikšanos!