Jaunumi
Vasaras izskaņas pasākumi

Vasaras pēdējā mēneša augusta noslēgums mums ir īpaši aktīvs, notikumu ir daudz. Paldies mūsu sociālajiem darbiniekiem, aprūpētājiem un filiāļu vadītājiem!

Makšķerējam

Filiāles “Kalnciems” mājinieki kopā ar Saimniecības nodaļas vadītāju Jelizavetu Kugrēnu un aprūpētāju Edgaru Peļņu devās pārgājienā gar Lielupi un makšķerēja.

FOTO

Tikšanās ar hokejistu

16. augustā filiālē “Ezerkrasti” viesojās “zelta ripas” hokejists Justs Ruicēns.

FOTO

Ejam ogās

16. augustā filiāles “Kalnciems” mājinieki kopā ar savu sociālo darbinieci Svetlanu Apsi devās uz nu jau mūsu iecienīto vietiņu Skultes mežā, kur mūsējos uzticami gaidīja raženas mellenes un brūklenes.

FOTO

Mūzikas ansambļa koncerts

17. augustā filiāles “Ezerkrasti” mūzikas interešu pulciņa ansamblis ar koncertu uzstājās biedrības “Rīgas pilsētas “Rūpju bērns”” dienas aprūpes centra “Cerību māja” dārzā.

FOTO

Mūsējie rada mākslu

18. augustā filiālē “Kalnciems” tika izstādīts filiāles mājinieku Arinas, Sergeja, Unas, Aļģa, Dzintara, Ivara, Viktora un Genādija kopdarbs “Vasaras noskaņas”.

FOTO

Gatavojam ziemai

Vasaras mēneša augusta pēdējā nedēļā filiāles “Jugla” mājinieki gatavo krājumus ziemai. Tapa nektarīnu ievārījums, kabaču gardumi un citi prieki.

FOTO

Pasākums “Ko tu proti?”

25. augustā filiālē “Jugla” notika ikgadējais muzikāli literāri humoristiskais pasākums “Ko tu proti?”. Dziedāšana, mūzikas instrumentu spēlēšana, stāstīšana, dzejas lasīšana – tas viss mūs priecēja un apliecināja, ka mūsu centrā mājo talantīgi ļaudis.

FOTO

Daugavpils skolēnu darbu izstāde

Augustā filiālē “Teika” ir apskatāma Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas "Saules skola" sagatavošanas kursa (7-8 gadi) un 1., 2. klases (8-10 gadi) audzēkņu radošo darbu izstāde “Sienāži”. Paldies talantīgajiem skolēniem!

FOTO