Jaunumi
Valsts svētki

Novembra svētki, gaidot Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienu, sirsnīgi un patriotiski ir aizvadīti visās sešās Valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” filiālēs. Lūk, neliels ieskats tajā!

Filiālē “Pļavnieki” pie bērniem un citiem mājiniekiem viesojās Rīgas 93. vidusskolas skolēni, skolotāji un skolēnu ģimenes, kas ar pašu radītajām labestības laternām Latvijas valsts svētku priekšvakarā dalījās gaismā un savā sirds siltumā.

FOTO 

Valsts svētku koncerts izskanēja filiālē “Ezerkrasti”, kurā klausītājus ar sirsnīgām latviešu dziesmām priecēja filiāles jauktais vokālais ansamblis.

FOTO 

Radoši un draudzīgi svētkus sagaidīja arī filiālē “Teika” – logā tika iedegtas gaismiņas Latvijas kartes formā, tika iedegtas svecītes un galdā celta bērnu pašu gatavotā kūka.

FOTO 

Filiāles “Rīga” pagalmā mājinieki ar sarkanbaltām svecītēm kopīgi veidoja Latvijas valsts karti un sirsnīgi kopā pavadīja laiku.

FOTO 

Filiālē “Jugla” spēlēja spēli “Erudīts”, kas šoreiz bija par tēmu “Latvijai 105”. Mūsējie ir gana erudīti par un ap Latvijas faktiem un skaitļiem. Svētku vakarā izskanēja arī īpašs valsts svētku koncerts.

FOTO 

Filiālē “Kalnciems” bija skatāmi īpaši valsts svētkiem gatavoto zīmējumu darbiņu izstādē, kā arī izskanēja koncerts ar latviešu dziesmām.

FOTO