Jaunumi
6

22. septembrī valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” filiālē “Rīga” Kapseļu ielā 31 aizvadīts Atvērtais pasākums, kurā kuplā pulkā tikās filiāles draugi, radi, kaimiņi, brīvprātīgie un atbalstītāji.

Kapseļos (kā tautā devē filiāli "Rīga") Atvērtie pasākumi notiek jau piekto gadu – reizi mēnesī aicinām ikvienu ciemos. Atvērto pasākumu mērķis ir uzrunāt sabiedrību iesaistīties atbalsta sniegšanā bērniem, mazināt aizspriedumus par bērniem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem, bet ikreiz ir arī kāds lielāks mērķis un cerība – ka ar šo pasākumu starpniecību vēl kāds bērns varētu satikt savu ģimeni.

Septembra pasākumā ugunskurā vārījām un baudījām supergardu zupu, par ko īpašs Paldies Sanitai Spilbergai, ar Ēsteres Zemītes atbalstu mākslinieciski eksperimentējām, krāsojot lielās rudens lapas un lietus lāsītes, čalojām un jokojām ar bērniem, ar ciemiņiem sarunājām iespējamās sadarbības un vienkārši ļāvāmies skaistajai rudens dienai.

Ar savu klātbūtni mūs iedvesmoja un stiprināja atbalsta centrs “Tilts” cilvēki Vēsma Sandberg, Liene Veinberga un Kaspars Prūsis. Ciemos bija Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) Diakonijas centra pārstāve Vineta Fišere, Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcas, LELB garīgās vadības nozaru vadītāja Linda Kalniņa, kā arī vēl vairākas dāmas no LELB, kas izrādīja patiesas rūpes par bērniem.

Pārsteigumu sagādāja arī LELB Pasaulē (LELBP) pārstāvis jaunietis Ringolds, kurš uz dažām dienām ir ieradies Latvijā, šādi apliecinot ne tikai finansiālo, bet arī klātesošo LELBP atbalstu bērniem un darbiniekiem.

Sirsnīgs paldies ikvienam, kurš bija kopā ar mums 22. septembrī un kurš sniedz savu atbalstu mūsu bērniem arī ikdienā! Uz tikšanos nākamajā VSAC “Rīga” filiāles “Rīga” Atvērtajā pasākumā 22. oktobrī!

FOTO no pasākuma