Jaunumi
kultūra

Teātris, izstādes un muzeji rudens pirmajās nedēļās priecēja valsts sociālā aprūpes centra “Rīga” mājiniekus. Lūk, neliels ieskats dažos notikumos, ko piedzīvojām!

Vērojām Nacionālā teātra izrādi “Pinokio piedzīvojumi”

Šajā teātrī VSAC “Rīga” filiāles “Rīga” bērni viesojās pirmo reizi un par izrādi bija ārkārtīgi priecīgi. Paldies teātra kolektīvam iejūtīgo attieksmi, kā arī Mārtiņam Ainim Rogam un Gita Paeglei par šo dāvāto iespēju!

FOTO

Viesojāmies Nacionālajā dabas muzejā

Atzīmējot Pasaules dzīvnieku dienu, VSAC “Rīga” filiāles “Kalnciems” mājinieki apmeklē Latvijas Nacionālo dabas muzeju. Mūsējiem īpaši patika vērot lielos dzīvniekus eksponātus, kā arī interaktīvās spēles.

FOTO

Apmeklējām “Vella kalpu” autoram veltīto ekspozīciju

Latvijas Neredzīgo bibliotēkā VSAC “Rīga” filiāles “Jugla” mājinieki devās izzināt Rutku Tēvam (“Vella kalpu” stāsta radītāja) veltīto ekspozīciju "Tik dzīvē tā īsti smejas, uz skatuves – ne". Mūsējie ir sajūsmā par eksponētajiem tēlnieka Visvalža Kurpenika veidotajiem Rutku Tēva skulpturālajiem attēliem.

FOTO

Viesojāmies Nacionālajā mākslas muzejā

VSAC “Rīga” filiāles “Ezerkrasti” ļaudis izmantoja iespējam apmeklēt Latvijas Nacionālo mākslas muzeju cikla “Iekļaujošās otrdienas. Radošās darbnīcas cilvēkiem ar uztveres grūtībām” ietvaros. Mākslas zinātniece Ieva Rosne klientus iepazīstināja ar muzeju un aktīvi palīdzēja radošajā procesā. Īpaši mūsējiem patika viss, kas bija saistīts ar dabas tēmu.

FOTO

Aplūkojām tekstilmākslas izstādi VEF Kultūras pilī

VSAC “Rīga” filiāles “Ezerkrasti” mājinieki devās uz VEF Kultūras pilī, lai aplūkotu jaunākos Latvijas un ārzemju tekstilmākslinieku darbus izstādē “Rīgas tekstilmozaīka 2023”. Iespaidīgi!

FOTO

Pabijām minimotomuzejā

Bērnu jauniešu centrā “Auseklis” darbojas Minimotomuzejs, kas apzina, pēta, vāc, saglabā un popularizē minimotosporta un tehnikas attīstību Latvijā no pirmsākumiem līdz mūsdienām. VSAC “Rīga” filiāles “Ezerkrasti” ļaudīm šis bija aizrautīgs piedzīvojums.

FOTO