Jaunumi

Vēlamies teikt sirsnīgu paldies brīvprātīgo palīdzības kustībai “Paliec mājās = Viegli palīdzēt”, kuri šajā sarežģītajā laikā sarūpējuši SAC Rīga filiāles “Jugla” un filiālei “Ezerkrasti” mīļas dāvaniņas, ne tikai sniedzot prieka brīžus mūsu VSAC iedzīvotājiem, bet arī aicinot doties kopīgā grāmatu lasīšanas ceļojumā! Arī mūsu seniori (un ne tikai seniori) piedalīsies, lai caur stāstiem šķērsotu laika un telpas robežas!

Vai Tu mums pievienosies? Sniegsim viens otram emocionālu atbalstu un dosimies aizraujošos piedzīvojumos, kopā iepazīstot brīnišķīgus Latvijas Nacionālās Bibliotēkas sagatavotus literāro darbu fragmentus. Vai vēlaties klausīties vai varbūt lasīt priekšā kādam no mūsu senioriem dzejoli, stāstu vai grāmatas fragmentu? Kopā varēsim nokļūt pie Latgales zilajiem ezeriem, lasot Boņuka stāstu, vai uzvilkt pāri kedu un skriet pa lielceļa putekļiem kopā ar Imantu Ziedoni!

Lasīsim un ceļosim kopā!

Lai pievienotos kustībai “Paliec mājās = Viegli palīdzēt”, aicinām Jūs zvanīt +371 25661991 vai pieteikties mājas lapā www.vieglipalidzet.lv un pievienoties šīs vasaras piedzīvojumā!

pateicības kartīte