Jaunumi
Atzinības
No kreisās: VSAC "Rīga" direktors Juris Saratovs, filiāles “Ezerkrasti” Veselības aprūpes sektora vadītāja Baiba Grīnberga, direktora vietniece un Pakalpojumu nodrošināšanas nodaļas vadītāja Elita Ezerniece, Labklājības ministrs Uldis Augulis, filiāles “Teika” vizuālās mākslas interešu pulciņa audzinātājs mākslinieks Ilgvars Zalāns, filiāles “Kalnciems” vadītāja Vaira Mežule, filiāles “Kalnciems” Saimniecības nodaļas vadītāja Jelizaveta Kugrēna, VSAC "Rīga" vecākā eksperte pakalpojumu nodrošināšanas jomā Ina Hižņikova un filiāles “Ezerkrasti” vadītāja Valentīna Maļcāne.

13. novembrī Labklājības ministrija svinīgā ceremonijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā sumināja labklājības nozares labākos darbiniekus 2023. gadā.

Atzinības rakstus no Labklājības ministra Ulda Auguļa un ministrijas valsts sekretāra Ingus Alika rokām saņēma arī valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” darbinieki:

  • filiāles “Teika” vizuālās mākslas interešu pulciņa audzinātājs mākslinieks Ilgvars Zalāns,
  • filiāles “Kalnciems” Saimniecības nodaļas vadītāja Jelizaveta Kugrēna,
  • filiāles “Ezerkrasti” Veselības aprūpes sektora vadītāja Baiba Grīnberga.

Mūsējos klātienē sumināja arī VSAC “Rīga” vadība – direktors Juris Saratovs, direktora vietniece un Pakalpojumu nodrošināšanas nodaļas vadītāja Elita Ezerniece, vecākā eksperte pakalpojumu nodrošināšanas jomā Ina Hižņikova, filiāles “Ezerkrasti” vadītāja Valentīna Maļcāne un filiāles “Kalnciems” vadītāja Vaira Mežule.

Ceremoniju vadīja un ar humoru pozitīvu noskaņu ceremonijā radīja Kristaps Tālbergs, bet brīnišķīgas latviešu estrādes zelta dziesmas atskaņoja dziedātāja Beāte Zviedre un mūziķis, komponists, pianists Jānis Ķirsis.

VSAC “Rīga” no sirds lepojas ar saviem kolēģiem par pašaizliedzīgo, mīlestības pilno un atbildīgo darbu un sirsnīgo koleģialitāti – tā ir mūsu kopīgā motivācija turpmākajam darbam!