Jaunumi
3
Madaras Sergejas darbs "Svētku torte".

Noslēdzies Tehniskās jaunrades nama (TJN) “Annas 2” rīkotais Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkurss “Dāvana Rīgai. Kolāža”, kurā atzinīgi novērtēja arī mūsu filiāles "Teika" bērnu darbus.

Konkursā tika iesniegti gandrīz 200 darbi. Atzinības raksti tika piešķirti arī konkursa dalībniekiem Valsts sociālā aprūpes centra “Rīga” filiāles “Teika” talantīgajiem bērniem – Madarai Sergejai, Danielam Miķelsonam, Kristai Močalovai un Maksimiliānam Sivačenko (viņu darbus aplūko galerijā).

Konkursa mērķis bija veicināt bērnu un jauniešu interesi un par vienu no vizuālās mākslas tehnikām – kolāžu – un rosināt dalībniekus iepazīties ar tās pielietojumu dažādos laika periodos un mākslas stilos. Dalībnieki tika aicināti izpausties jauktās tehnikās, iekļaujot kolāžu savu darbu tapšanā.

Īpašu paldies sakām mūsu jauno mākslinieku skolotājam, filiāles “Teika” vizuālās mākslas interešu pulciņa vadītājam Ilgvaram Zalānam, kurš ar bērniem strādā ikdienā un kurš sagatavoja viņus šim konkursam!

“Teikas” bērnu mākslas darbi sasniedz arvien lielāku uzmanību – viņu darbi tikuši iekļauti jau vairākās publiskās izstādēs un pamanīti vairākos konkursos. No sirds lepojamies par to!

Visus četrus mūsu mākslinieku darbus, kas saņēma Atzinību, aplūko šeit!