Jaunumi
k
k

6.03. mācību centrā “Buts” notika VSAC RĪGA personāla piesaistes pasākums. Filiāles “Jugla” un filiāles “Pļavnieki” vadītāji Gaitis Heinsbergs un Jana Pulkstene pēc aprūpētāju kursu eksāmena noslēguma iepazīstināja 7 mācību centra “Buts” kursu absolventes ar aprūpētāju darba specifiku filiālēs.

7. 03. VSAC RĪGA filiālē “Jugla” tika atskaņots pirmais informatīvais raidījums ”Iepazīstinām ar filiāles nodarbībām”. Tā tēma bija “Nāc spēlēt šoudounu!” Liene Ciemiņa, sociālā rehabilitētāja centās ieinteresēt filiāles klientus ar dueta spēli šoudounu ("showdown" – angl.), unikālu neredzīgajiem un vājredzīgajiem veidotu sporta disciplīnu – galda tenisam līdzīgu sporta veidu, kas populārs visā pasaulē.

Iekšējā radio informatīvo raidījumu iniciatore ir Ilona Kunstberga, VSAC RĪGA filiāles “Jugla” Sociālās rehabilitācijas sektora vadītāja. Raidījuma mērķi ir informēt klientus gan par jau esošajām nodarbībām, gan par jaunajām un plānotajām nodarbībām.

7.03. VSAC RĪGA filiālē "Pļavnieki" notika papīra kolāžu veidošanas pasākums. Bērniem bija iespēja izveidot papīra kolāžas par pavasara tēmu. Noslogojot smalko pirkstu motoriku, tiek veicināta aktīvāka labās smadzeņu puslodes darbība, kas attīsta bērnu kopumā un uzlabo uztveri, iegaumēšanu, atmiņu, valodu, koordināciju u.c. prāta funkcijas.

Fakti:

  • VSAC Rīga filiālē "Jugla"katru darba dienu no 9.50. – 10.00. tiek raidīti iekšējā radio ziņu raidījumi. Iekšējais radio ir galvenais veids, kā neredzīgie filiāles klienti iegūst informāciju par filiālē notiekošajām dienas aktualitātēm: pasākumiem, jubilejām u.c.
  • VSAC RĪGA personāla piesaiste ir aktuāla. Uz 01.03.23. ir 72 vakances jeb 9% no visa personāla, tajā skaitā 30 aprūpētāji